Şubat 3, 2023

Medyum İlim Hoca

En İyi Medyum | Metafizik Uzmanı

Gelin Büyüsü

Gelin büyüsü sıklıkla kaynana, elti ve görümcelerin gelinlere yaptırdığı büyülerdir. Bu büyü yapılan gelin eşinden uzaklaşır ve ondan elini çeker. Hatta aileden uzaklaşarak eşini terk eder. Kötü amaçla yapılan büyülerden denebilir fakat gelinlerin dolandırıcı olduğu, huzursuzluk yaratma gibi davranışları olabilir. Hatta bazı durumlarda gelin ne yaparsa yapsın eşi görmez ve her hali ona hoş gelir. Bu durumda ailedeki diğer bireyler rahatsız olabilir. İşte bu durumda hemen Medyum İlim Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Gelinlere Büyü Yapmak

Gelin büyüsü kendi halinde eviyle, eşiyle meşgul olan masum gelinlere yapılırsa asla iyi sonuç vermez. Bir erkeği ya da kadını evinden soğutmak, ona kötülük yapmak şeytani büyüler arasına girmektedir.  Şeytani büyüler yani kötü amaçla yapılan büyülerin nedenleri çok önemlidir. Yaptığımız tüm işlemler iyi sonuç vermek ve insanları mutlu etmek içindir. Masum insanların hayatlarıyla oynamayı doğru bulmadığımızın altını çizelim. Haricinde tüm büyü çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde Müşterilerimizin izni doğrultusunda başarı sağladığımız işlemlerin WhatsApp yazışmalarından birkaç örnek bulunmaktadır. Detaylı şekilde WhatsApp yazışmalarını inceleyebilirsiniz !
AHMET ŞAHİN  ŞEHİR: İSTANBUL  KONU: NİŞANLISININ ELİNE KINA YAKTIRMA VE NİŞANLISININ SAÇ TELLERİNİ GETİREREK BARIŞTIRMA İŞLEMİ

EZGİ SELÇUK  ŞEHİR: İZMİR  KONU:  BİRLEŞTİRME EVLİLİĞE İKNA İŞLEMİ

SEVDA GÜNAY   ŞEHİR: İSTANBUL   KONU:  1 YILDIR AYRILIK 3 GÜNDE BİRLEŞTİRME İŞLEMİ

FİKRET ZEYTİN   ŞEHİR:  İZMİR   KONU: ACİL HIZLI AYIRMA İŞLEMİ

METİN KAHRAMAN  ŞEHİR: BURSA   KONU:  İSTEDİĞİM KIZI PEŞİMDE KOŞTURMA İŞLEMİ

GÖNÜL DEMİR  ŞEHİR: İZMİR   KONU:  6 GÜNDE SONUÇ

MEHTAP OSMANOĞLU    ŞEHİR: İSTANBUL BİTMİŞ BİR İLİŞKİYİ % 70 BAŞARI SAĞLADIK

WhatsApp destek hattı butonuna tıklayarak hemen Medyum İLİM HOCA ile irtibat kurun