Şubat 3, 2023

Medyum İlim Hoca

En İyi Medyum | Metafizik Uzmanı

Görümce Büyüsü

Görümce büyüsü her şeye karışan, gelinin kuması gibi sürekli çiftlerin arasında ve yanında olan görümcelere yapılır. Gelinlerin sürekli olarak başında olan ve her konuda kendini ön plana atan çiftlerin sürekli başında olan görümcelere yapılır. Bu büyü sonrasında görümce haline ve tavrına çeki düzen verip kendine başka meşguliyet bulacaktır. Elini, dilini ve varlığını erkek kardeşinden çekip yerini ve mesafesini bilecektir. Bu büyü işini çok iyi bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ters etki yaratabilir.

Görümce Büyüsü Yaptırmanın İyi Yanları

Görümce büyüsü sayesinde görümce ve gelin arasında seviyeli ve saygılı bir bağ oluşur. Görümce gelini sever fakat gelinin müsaade ettiği kadar kendilerine yaklaşabilir. Bu büyü Medyum İlim Hoca tarafından profesyonel bir şekilde yapıldıktan sonra görümce gelin ne derse ne isterse onu yapar. Sürekli 3. Şahıs olarak yanlarında olan görümcenin de ayağı bağlanır sadece davet edildiği zaman çiftlerin yanına gidebilir. Her şeye karışan ve burnunu sokan görümcelere bu büyü yapılarak bu durumdan kurtulursunuz.

Sitemizde Müşterilerimizin izni doğrultusunda başarı sağladığımız işlemlerin WhatsApp yazışmalarından birkaç örnek bulunmaktadır. Detaylı şekilde WhatsApp yazışmalarını inceleyebilirsiniz !
AHMET ŞAHİN  ŞEHİR: İSTANBUL  KONU: NİŞANLISININ ELİNE KINA YAKTIRMA VE NİŞANLISININ SAÇ TELLERİNİ GETİREREK BARIŞTIRMA İŞLEMİ

EZGİ SELÇUK  ŞEHİR: İZMİR  KONU:  BİRLEŞTİRME EVLİLİĞE İKNA İŞLEMİ

SEVDA GÜNAY   ŞEHİR: İSTANBUL   KONU:  1 YILDIR AYRILIK 3 GÜNDE BİRLEŞTİRME İŞLEMİ

FİKRET ZEYTİN   ŞEHİR:  İZMİR   KONU: ACİL HIZLI AYIRMA İŞLEMİ

METİN KAHRAMAN  ŞEHİR: BURSA   KONU:  İSTEDİĞİM KIZI PEŞİMDE KOŞTURMA İŞLEMİ

GÖNÜL DEMİR  ŞEHİR: İZMİR   KONU:  6 GÜNDE SONUÇ

MEHTAP OSMANOĞLU    ŞEHİR: İSTANBUL BİTMİŞ BİR İLİŞKİYİ % 70 BAŞARI SAĞLADIK

WhatsApp destek hattı butonuna tıklayarak hemen Medyum İLİM HOCA ile irtibat kurun