Şubat 3, 2023

Medyum İlim Hoca

En İyi Medyum | Metafizik Uzmanı

Hançer Büyüsü

Hayatta bazen ah etmek, beddua etmek ve yapılanları mahşere bırakmak kişinin içini soğutmaz. Kendisine kötülük eden kişilerin bu dünyada yaptıklarının cezasını çekmesini ister. Hançer büyüsü canınızı çok yakan, sizi çok üzen ve yıpratan kişilere karşı yapılan bir büyüdür. Bu büyünün yapılmasıyla o kişinin hayatında her şey altı üst olur ve işleri bozulur. Hatta size yaşattığı tüm acılar ölene kadar onun yakasını ve vicdanını bırakmaz. Öyle ki bu büyü sayesinde kişi hayatı boyunca perişan olur ve yaptıklarının cezasını çeker. Bu büyünün nasıl yapıldığını ve yapmak için nelerin gerekli olduğu öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hançer Büyüsü Yapmak İçin Neler Gereklidir?

Hançer büyüsü yaptırmak için öncelikle büyü adından da anlaşıldığı üzere bir adet hançer gerekir. Bu büyü intikam için mi, acı ya da pişmanlık için mi yapılacak onun iyi bilinmesi gerekir. Ne amaçla yapılacaksa ona göre gümüş hançer, bakır hançer ya da keskin bir hançer alınması gerekir. Bu büyüye yönelik tüm detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde Müşterilerimizin izni doğrultusunda başarı sağladığımız işlemlerin WhatsApp yazışmalarından birkaç örnek bulunmaktadır. Detaylı şekilde WhatsApp yazışmalarını inceleyebilirsiniz !
AHMET ŞAHİN  ŞEHİR: İSTANBUL  KONU: NİŞANLISININ ELİNE KINA YAKTIRMA VE NİŞANLISININ SAÇ TELLERİNİ GETİREREK BARIŞTIRMA İŞLEMİ

EZGİ SELÇUK  ŞEHİR: İZMİR  KONU:  BİRLEŞTİRME EVLİLİĞE İKNA İŞLEMİ

SEVDA GÜNAY   ŞEHİR: İSTANBUL   KONU:  1 YILDIR AYRILIK 3 GÜNDE BİRLEŞTİRME İŞLEMİ

FİKRET ZEYTİN   ŞEHİR:  İZMİR   KONU: ACİL HIZLI AYIRMA İŞLEMİ

METİN KAHRAMAN  ŞEHİR: BURSA   KONU:  İSTEDİĞİM KIZI PEŞİMDE KOŞTURMA İŞLEMİ

GÖNÜL DEMİR  ŞEHİR: İZMİR   KONU:  6 GÜNDE SONUÇ

MEHTAP OSMANOĞLU    ŞEHİR: İSTANBUL BİTMİŞ BİR İLİŞKİYİ % 70 BAŞARI SAĞLADIK

WhatsApp destek hattı butonuna tıklayarak hemen Medyum İLİM HOCA ile irtibat kurun