Aralık 1, 2022

Medyum İlim Hoca

En İyi Medyum | Metafizik Uzmanı

Kullanma Koşulları

Medyum İlim Hoca
Aşağıdaki metinde site Kullanma Koşulları ile ilgili bilgiler verilmiştir. Lütfen okuyunuz !

Kullanma Koşulları:

Bu web sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanma Koşulları’na ve gerekliliklerine uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm Kullanma Koşulları na uymayı reddediyorsanız bu web sitesini kullanmamalısınız. Bu web sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu web sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, web sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız. Kullanma Koşulları medyumilimhoca.net tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler.
Kullanma Koşulları ndaki değişiklikler bu web sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu web sitesini yöneten tüm Kullanma Koşulları ndan haberdar olmak için düzenli olarak Kullanma Koşulları nı kontrol ediniz. Bu web sitesindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için çaba harcanmış olsa da medyumilimhoca.net bu konuda bir sorumluluk almayı açık bir şekilde reddeder. İçeriğin tamamı , “MEVCUT OLDUĞU ŞEKİLDE” VE “ERİŞİLEBİLDİĞİ GİBİ” sunulmaktadır. medyumilimhoca.net web sitesinin güvenliğini garanti etmez. Bu konuda herhangi bir taahhüt altına girmez. Gönderilen her hangi bir bilginin üçüncü şahıslar tarafından elde edilebileceğini kabul ediyorsunuz..medyumilimhoca.net
BU WEB SİTESİNİN VEYA BU WEB SİTESİNİ DESTEKLEYEN SUNUCU BİLGİSAYARLARIN VEYA medyumilimhoca.net TARAFINDAN GÖNDERİLEN ELEKTRONİK İLETİŞİM BİRİMLERİNİN VİRÜS VEYA DİĞER ZARARLI OLABİLECEK BİLEŞEN İÇERMEDİKLERİNİ GARANTİ ETMEZ. medyumilimhoca.net in kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, medyumilimhoca.net ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. medyumilimhoca.net, sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
medyumilimhoca.net’ te yayınlanan yazı, makale, resim ve her türlü bilgi içeren dokümanlar hiç bir şekilde izinsiz kullanılamaz. medyumilimhoca.net üye sayfalarında, yayınlanan her türlü yazı, görüş, düşünce ve içerikten yazanın kendisi sorumludur. medyumilimhoca.net bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz.
Ziyaretçi veya üye, medyumilimhoca.net’in sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişilere, kurumlara veya medyumilimhoca.net’ e hakaret içerecek şekilde kullanılamaz. medyumilimhoca.net üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürülebilir, ilave servisler açabilir, servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir, süreli veya süresiz sona erdirebilir, ya da ücretli hale getirebilir.

Bu web sitesinde medyumilimhoca.net in kontrolünde olmayan web sitelerine linkler bulunmaktadır. medyumilimhoca.net herhangi bir şekilde bu diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Diğer bir web sitesine bir linkin bulunması söz konusu sitenin içeriğinin tasdik edildiği anlamına gelmez.