Şubat 3, 2023

Medyum İlim Hoca

En İyi Medyum | Metafizik Uzmanı

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü sıklıkla yapılan içeriğinin sır gibi saklandığı çok mühim büyülerdendir. Bu büyüyü yaptırmadan önce çok iyi düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü yumurta büyüsü asla geri dönüşü olmayan, bozulmayan ve etkisi geçmeyen büyüler içerisindendir. Yumurta büyüsü konusunda bu işin Türkiye ve dünya çapındaki tek uzmanı Medyum İlim Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bu konuda en iyi bilgiyi verecek olan ve işinizi halledecek olan kişide odur. Eğer bu büyüyü işi bilmeyen, acemi ve beceriksiz bir medyuma yaptırırsanız büyü lehinize dönebilir. Bu da kişinin hayatını altı üst edecektir.

Medyum İlim Hoca ile iletişime geçerek büyünün yapılma amacını, kime yapılacağını tek tek anlatmanız gerekmektedir. Ardından hocamızın söylediği büyü işlemleri için sırasıyla elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Hocamız bu konuda sizlere en iyi şekilde bilgi vererek yönlendirecektir. Derdinize derman olacak ne varsa hepsi bu adrestedir. Yumurta büyüsü hakkında ayrıntılı bilgi almak ve istediğiniz işlem hakkında fiyat öğrenmek için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir, Medyum İlim Hocadan randevu alabilirsiniz.

Sitemizde Müşterilerimizin izni doğrultusunda başarı sağladığımız işlemlerin WhatsApp yazışmalarından birkaç örnek bulunmaktadır. Detaylı şekilde WhatsApp yazışmalarını inceleyebilirsiniz !
AHMET ŞAHİN  ŞEHİR: İSTANBUL  KONU: NİŞANLISININ ELİNE KINA YAKTIRMA VE NİŞANLISININ SAÇ TELLERİNİ GETİREREK BARIŞTIRMA İŞLEMİ

EZGİ SELÇUK  ŞEHİR: İZMİR  KONU:  BİRLEŞTİRME EVLİLİĞE İKNA İŞLEMİ

SEVDA GÜNAY   ŞEHİR: İSTANBUL   KONU:  1 YILDIR AYRILIK 3 GÜNDE BİRLEŞTİRME İŞLEMİ

FİKRET ZEYTİN   ŞEHİR:  İZMİR   KONU: ACİL HIZLI AYIRMA İŞLEMİ

METİN KAHRAMAN  ŞEHİR: BURSA   KONU:  İSTEDİĞİM KIZI PEŞİMDE KOŞTURMA İŞLEMİ

GÖNÜL DEMİR  ŞEHİR: İZMİR   KONU:  6 GÜNDE SONUÇ

MEHTAP OSMANOĞLU    ŞEHİR: İSTANBUL BİTMİŞ BİR İLİŞKİYİ % 70 BAŞARI SAĞLADIK

WhatsApp destek hattı butonuna tıklayarak hemen Medyum İLİM HOCA ile irtibat kurun